PL | ENG

revitapark logo top

Kolejną ofertą usługową naszego Parku Przemysłowo-Technologicznego Revita Park jest możliwość wynajmu reklamy outdoorowej. Nasz partner Outdoor4u.pl działa również na terenie Parku. Zapraszamy zatem do kontaktu. Zapisy na konsultacje w sprawie wynajmu reklamy outdoor przyjmujemy telefonicznie +48 601 410 878 (Grzegorz Szlachta) – lub mailowo: reklama@opal.pl lub g.szlachta@opal.pl

Outdoor4u.pl jest profesjonalnym serwisem reklamy zewnętrznej. Wszystkie prezentowane nośniki są nasza własnością. Na potrzeby klientów możemy na naszych terenach inwestycyjnych postawić nowy nośnik. Od lat współpracujemy z największymi reklamodawcami. Angażujemy się w każdą kampanię oraz służymy wiedzą doświadczeniem przy realizacji projektów graficznych. Pomagamy przy doborze wielkości reklamy, jej lokalizacji, jak i na życzenie Klienta organizujemy jej montaż i demontaż.

Outdoor4u to wysoka jakość usług nawet dla najbardziej nietypowych i największych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Reklama zewnętrzna Outdoor4u.pl
Grzegorz Szlachta
g.szlachta@opal.pl 
reklama@opal.pl 
telefon: +48 601 410 878
www.outdoor4u.pl 

Zainteresowany? Kliknij aby napisać lub zadzwoń 888 888 188

Jeżeli nie wyrażaja Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych nie będziemy mogli odpowiedzieć a wiadomość nie zostanie do nas przesłana.

Kreator formularzy by JoomlaShine