PL | ENG

revitapark logo top

RevitaPark Forum 350x303

Już 29 czerwca 2015 roku na terenie Parku przemysłowo-Technologicznego REVITA PARK odbędzie się I Forum Remediacji, Rewitalizacji i Zielonej Energii (I FRRiZE). Forum rozpocznie się o godzinie 9.30.

W ramach spotkania odbędą się dwa panele dyskusyjne w czasie których będzie możliwość poznania nowych technologii badawczych z zakresu rewitalizacji i remediacji. W ramach I FRRiZE wystąpi między innymi Pan Krzysztof Bryzgalski, który zaprezentuje mapy lotnicze terenów poprzemysłowych tworzonych do usprawnienia  procesów rewitalizacji i remediacji. Z kolei Pan Zbigniew Nikiel zaprezentuje jak wykorzystywane są odnawialne źródła energii w procesach rewitalizacji.

Celem Forum jest przedstawienie kierunków rozwoju badań i osiągnięć z zakresu rewitalizacji i remediacji terenów poprzemysłowych. A także pokazanie środowisku biznesowemu nowych rozwiązań technologicznych związanych z procesami rewitalziacji i zielonej energii.

W czasie trwania Forum planowana jest sesja posterowa doktorantów.

Pełny program I Forum Remediacji, Rewitalizacji i Zielonej Energii przedstawimy już wkrótce. Zapraszamy również do udziału w wydarzeniu pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów, a także środowisko biznesowe. Udział w Forum jest bezpłatny.

Zainteresowanych czynnym udziałem w Forum pracowników naukowych, studentów i przedsiębiorców prosimy o kontakt na adres email: dariusz.hywel@revitapark.pl lub przez poniższy formularz kontaktowy: