PL | ENG

revitapark logo top

O Najemcy

Grupa Pro Business Solutions powstała z myślą o dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu optymalizacji sprzedaży w pełnym łańcuchu dostaw. Działamy głównie w branży FMCG, jednak nasze rozwiązania można z powodzeniem zastosować dla rozwoju dowolnej branży powiązanej z sektorem handlowym. Jesteśmy centrum zrzeszającym praktyków-managerów, każdy z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz bogatym zapleczem kontaktów biznesowych. Przekuwamy oczekiwania Klienta na praktyczne rozwiązania i nowoczesne technologie teleinformatyczne, których wdrożenie zapewnia pożądane efekty pracy, budując przewagę konkurencyjną i usprawniając realizację celów sprzedażowych.

W odpowiedzi na potrzeby rynku, stworzyliśmy autorskie Systemy PRO, które usprawniają pracę naszą i naszych Klientów. Narzędzia te powstały na bazie doświadczeń zdobytych podczas setek godzin audytów i konsultacji oraz kilkuset przeprowadzonych szkoleń. W swoich działaniach obejmujemy obszary takie jak ekspozycja, wydajność i jakość w sklepach oraz systemy motywacyjne. Ponadto wspieramy naszych kontrahentów w zakresie szkoleń, doradztwa oraz coachingów.

Na bazie wieloletniej działalności wyrobiliśmy sobie pozycję rynkowego lidera. Najlepszą rekomendacją dla naszych systemów są coraz liczniejsi zadowoleni kontrahenci – stosowane przez nas rozwiązania są skrojone na każdą miarę. Współpracujemy z wielkimi koncernami, takimi jak Coca-Cola, Mars, Coty, Orlen, Kompania Piwowarska, Red Bull, Eurocash czy Atlas. W zgodnej opinii Klientów, najważniejszymi cechami rozwiązań wdrażanych przez Pro Business Solutions jest ich efektywność i elastyczność. Wszystkie nasze systemy współpracują ze sobą, co pozwala tworzyć kompleksowe rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta.