PL | ENG

revitapark logo top

Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK to zespół zrewitalizowanych budynków znajdujących się na terenie Nowego Baildonu, w centrum miasta Katowice. Aktualnie przystosowano je do funkcji: biurowo-usługowej, szkoleniowo-konferencyjnej, logistyczno-produkcyjnej oraz naukowo-badawczej.

Park oferuje pod wynajem różne typy powierzchni, dopasowane do charakteru prowadzanej działalności, wielkości, potrzeb i specjalizacji. Dysponujemy zarówno biurami klasy B+, magazynami, pomieszczeniami technologicznymi, laboratorium, jak i salami spotkań, szkoleniowymi oraz konferencyjnymi. Na terenie Parku znajduje się parking na ponad 200 samochodów. 

Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK to również możliwość promocji i umocnienie swojego wizerunku na rynku. W ramach współpracy proponujemy naszym parterom prezentację w naszym serwisie internetowym, zamieszczenie swojego logotypu w materiałach promocyjnych Parku oraz możliwość posługiwania się logotypem REVITA PARK.

Hala A

Hala A na zewnątrz

Zainteresowany? Kliknij aby napisać lub zadzwoń 888 888 188

Jeżeli nie wyrażaja Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych nie będziemy mogli odpowiedzieć a wiadomość nie zostanie do nas przesłana.

Kreator formularzy by JoomlaShine

Aktualności