PL | ENG

revitapark logo top

Potrzebujesz atrakcyjnej lokalizacji dla firmy? Zapewniamy nie tylko dogodną lokalizację i nowocześnie urządzone miejsca pracy, ale także wsparcie merytoryczne oraz współpracę ze środowiskiem biznesu.

W kompleksie biurowo-usługowym znajdziecie Państwo nowoczesne powierzchnie biurowe. W biurach mamy dostęp do nowoczesnej infrastruktury IT oraz zaplecza usług wspierających rozwój firmy co stanowi profesjonalne otoczenie dla innowacyjnego biznesu. Jest to świetne miejsce dla firm, które chcą się rozwijać w atmosferze otwartości na nowe rozwiązania wsparcia rewitalizacji i w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez Park.

Budynek składa się z dwóch kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej około 2900 m2. Prace rewitalizacyjne obiektu objęły wymianę elewacji budynku, stolarki okiennej, drzwiowej, wykonanie prac termoizolacyjnych na obiekcie. Przebudowano klatki schodowe tak, aby przystosować całość dla osób niepełnosprawnych. Do każdego pomieszczenia doprowadzono instalacje: elektryczną, teleinformatyczną, grzewczą, elektryczno-gazową, centralny system klimatyzacji, wykonano podłogi techniczne oraz podwieszane sufity.

Biurowiec B

Biurowiec B wewnątrz

Zainteresowany? Kliknij aby napisać lub zadzwoń 888 888 188

Jeżeli nie wyrażaja Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych nie będziemy mogli odpowiedzieć a wiadomość nie zostanie do nas przesłana.

Kreator formularzy by JoomlaShine