PL | ENG

revitapark logo top

Organizujesz większe spotkanie lub szkolenie? Nasz Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK dysponuje zapleczem konferencyjnym dla ponad 100 osób. Do dyspozycji zainteresowanych i najemców oddajemy nowoczesną salę wykładową, salę do tłumaczeń symultanicznych, sale szkoleniowe oraz salę komputerową. Całodobowa ochrona obiektów pozwala na korzystanie z sal nie tylko w godzinach pracy, ale również popołudniami i w weekendy.

Nasze sale posiadają profesjonalne zaplecze konferencyjno-techniczne. W zależności od rodzaju eventu i potrzeb zainteresowanych ta nowoczesna przestrzeń posiada wiele możliwości konfiguracyjnych od sali konferencyjnej i videokonferencyjnej po salę spotkań biznesowych i przestrzeń wystawienniczo-pokazową. Do dyspozycji oddajemy również pokój spotkań biznesowych gdzie w przerwie można skorzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi, zawrzeć nowe znajomości biznesowe lub zrelaksować się.

Biurowiec B

Biurowiec B sale konferencyjne

 

Zainteresowany? Kliknij aby napisać lub zadzwoń 888 888 188

Jeżeli nie wyrażaja Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych nie będziemy mogli odpowiedzieć a wiadomość nie zostanie do nas przesłana.

Kreator formularzy by JoomlaShine