PL | ENG

revitapark logo top

W Parku Przemysłowo – Technologicznym REVITA PARK trwają przygotowania do I Forum Remediacji, Rewitalizacji i Zielonej Energii. Nasz Park odwiedzili prelegenci I Forum. 

bryzgalski Na pierwszym spotkaniu gościliśmy Pana Krzysztofa Bryzgalskiego z firmy Progressive AeroPhoto Sp. z o.o.. Pan Krzysztof w trakcie poniedziałkowej konferencji wygłosi referat pt. „Tworzenie map lotniczych terenów zdegradowanych i zanieczyszczonych wraz z ich praktycznym zastosowaniem w remediacji i rewitalizacji terenów”.

khol liliana2

Kolejnym Gościem, był Pan Janusz Kahl – Prezes NordicHouse, duński, fiński i szwedzki konsul honorowy w Krakowie. Nasz Szanowny Gość wygłosi odczyt na temat Klastra SPPC – South Poland Cleantech Cluster , który jest organizacją w formie poczwórnej helixy zapoczątkowaną przez firmy cleantech, instytucje naukowe i badawcze, jednostki publiczne oraz organizacje pozarządowe z regionu Polski Południowej z wizją stworzenia nowych miejsc pracy i rozwoju możliwości handlowych, poprzez aktywizację i rozwój międzynarodowy prężnego Cleantek klastra.

khol sylwia Pan Konsul zwiedził nasz Park oraz spotkał się z  V-ce Prezes Spółki Optirem oraz współtwórczynią Parku – Panią Sylwią Dyrbuś.