PL | ENG

revitapark logo top

Już niebawem na terenie Parku odbędzie się szkolenie warsztatowe pod nazwą: Normy betonowe PN-EN 206 oraz wybrane zagadnienia z norm PN-EN 13670, PN-EN 12504-1÷4. Szkolenie zaplanowano na 20 marca 2017 roku. Prowadzącym szkolenie będzie ekspert z tej dziedziny – Pan dr inż. Grzegorz Bajorek.

Organizowane, wraz z Laboratorium AP Geotechnika, szkolenie jest odpowiedzią na sygnały ze strony projektantów, laboratoriów badawczych, wykonawców i inspektorów dotyczące zagadnień związanych z najpowszechniej stosowanym materiałem konstrukcyjnym, jakim jest beton. Skutkiem niejasnego statusu prawnego betonu wynikającego z braku zharmonizowania aktualnej normy dotyczącej betonu - PN-EN 206 (a także norm EN z nią powiązanych) - jest stosunkowo słaba znajomość zasad jego stosowania oraz sposobu kontrolowania właściwości betonu na etapie dostawy i wbudowywania w konstrukcję.

Koszt takiego szkolenia wynosi 500zł/netto za uczestnika. W cenę wliczone są: udział w szkoleniu, poczęstunek kawowy x 2, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem zapraszamy do kontaktu z współorganizatorem szkolenia – Laboratorium AP Geotechnika (które jest również Najemcą oraz Partnerem Parku Przemysłowo-Technologicznego Revita PARK) – Panem Tomaszem Kapicą pod adresem email: tomasz.kapica@apgeotechnika.pl oraz apgeotechnika@apgeotechnika.pl