PL | ENG

revitapark logo top

17 maja 2016 roku w Parku Przemysłowo-Technologicznym Revita PARK odbędzie się konferencja pod tytułem „Nanotechnologia - przyszłość inżynierii spoiw hydroizolacyjnych”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.30.

W ramach konferencji przewidziano dwa krótkie panele dyskusyjne, w czasie których będzie możliwość zapoznania się z nowym odkryciem w inżynierii spoiw hydroizolacyjnych. W ramach konferencji wystąpią między innymi właściciele Spółki zajmującej się produkcja innowacyjnego nanospoiwa – Pani Grażyna Janik i Pan Roman Kuś (Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno-Wiertniczych w Sosnowcu).

Spotkanie to będzie okazją do poznania zalet nanospoiwa ClayFill, które jest przełomem na rynku inżynierii spoiw hydroizolacyjnych. To nowoczesny materiał budowlany, który uszczelnia oraz wzmacnia mechaniczne i filtracyjne parametry gruntów. ClayFill to element konstrukcji barier hydroizolacyjnych powstałych w czasie budowli hydrotechnicznych oraz składowisk odpadów. Nanospoiwo, o trwałości powyżej 10 lat, jest wykorzystywane do odtworzenia posadowienia obiektów zabytkowych, eliminowania dopływów wody do podpiwniczonych części wszystkich budynków. Cena innowacyjnej mieszkanki mineralnej jest niższa w stosunku do innych materiałów hydroizolacyjnych.

Zainteresowanych  udziałem w Konferencji prosimy o kontakt na adres email: revitapark@revitapark.pl lub przez poniższy formularz kontaktowy:

Zapisy przyjmujemy do dnia 13 maja 2016 roku.