PL | ENG

revitapark logo top

Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA Park to miejsce, które wspiera nowopowstające firmy oraz start-upy na każdym etapie ich rozwoju. Jednym z tych etapów jest komunikacja i promocja w sieci.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszym Parku odbyło się szkolenie „SEO i content – narzędzia w PR” dedykowane nowopowstałym firmom, start-upom i organizacjom pozarządowym. Partnerem w tym szkoleniu była fundacja Class Ladies.

Dzięki konkretnym przykładom i ćwiczeniom słuchacze mogli zrozumieć cały proces właściwego pozycjonowania informacji i oferty w sieci, optymalizacji przekazywanych treści, funkcjonowania danych w social media. Case study to również możliwość poznania różnych technik komunikacji i skuteczności ich stosowania w swojej pracy.

Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA Park jest instytucją otoczenia biznesu, która wspiera rozwój lokalnej przedsiębiorczości, nowych start-upów oraz firm. Powstała na terenie Parku platforma wymiany wiedzy i innowacji przyczyniła się w ostatnich latach do zwiększenia liczby innowacyjnych przedsięwzięć w regionie.